Hakkımızda

Dilegno Logo

Dı’legno  Mobilya 1980 yılından bugüne müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti, ürün çeşitliliği, kapasitesi ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet verdiği iç mimarlık sektörünün güçlü bir firması aynı zamanda yaşam ve iş alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur. Yaratıcılığı ve estetik anlayışının yanında projelerindeki koordinasyonu, tecrübesi, ekip çalışması, hızı ve bütçe yönetimi ile daima müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

Müşteri memnuniyeti ve ödeme kolaylığı prensibi ile kusursuz ve kaliteli hizmeti hedefleyen Dı’legno  Mobilya 30+ kişilik profesyonel ve eğitimli ekibi ile birlikte projelendirme, inşaat taahhüt (uygulama, duvar, sıva, alçı, boya, seramik, elektrik, su tesisatı, demir ve çelik işleri, alüminyum, cam işleri) ve mobilya üretimini; kendi bünyesinde çözümlemektedir. Bundan dolayı maliyetler minimize edilerek yüksek kalitede işler elde edilmekte ve kesintisiz teknik servis ve garanti anlayışını sürdürülebilir kılmaktadır.

01

İç Mimari

İç mimarlık tasarımı konusunda uzman ekip kadrosu ile tam zamanlı olarak çalışıyoruz. Projelerimizde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

02

Proje

Dı’legno Mobilya Olarak Ankarada ve Türkiye Genelinde Kurumsal, Kamu ve Özel Müşterilerimizin Projelerini Gerçekleştirerek Çalışmalar Sunuyoruz

03

Tasarım

Müşterilerimizin Hayalindeki Yaşam Alanını Profesyonel Ekibimizle Birlikte Tasarlıyor ve Anahtar Teslim Şeklinde Çalışmalar Yapıyoruz

04

Uygulama

Tasarımını Yaptığımız Tüm Projelerin Uygulamalarını Profesyonel Şekilde Yapıyor ve Müşterilerimize Teslim Ediyoruz